variabilný a rýchly

Dekádu vyvíjaný, progresívny a pre Senec a okolie veľmi zmysluplne vyskladaný bicykel brnenskej značky Pells. Nízka váha vďaka karbónovej vidlici, hliníkovému rámu a ráfovým brzdám. Táto éra trvala do roku 2018.
Od sezóny 2020 pribudli hydraulické brzdy, pevné osy, HT2 kľuky a flex zadnej stavby, čím BRB spĺňa snáď všetky aktuálne a zmysluplné štandardy. Charakter je prispôsobiteľný správnym výberom pneumatík, podľa naturelu a cieľov jazdca.

 

Naša rada: Nasaďte mu lepkavé sliky a ostane rýchlym žihadlom bez nutnosti cestárskeho posedu!

kategória kros

Krosové bicykle sú azda najvďačnejšia kategória bicyklov pre Senec a jeho široké okolie. Majú dobrú veľkosť kolies (pre osoby s výškou medzi 150 a 200 cm), odpruženú vidlicu na poľné cesty, na Babu do Karpát. U nás máte na výber rôzne pneumatiky (medzi 25 a 42C), jednoduchými ráfovými, alebo hydraulickými kotúčovými brzdami.  Ponúkame modely so športovým, turistickým, alebo variabilným posedom. Radi vám poradíme zorientovať sa, odporúčame si prísť vyskúšať a zažiť osobne.
Naša rada: Batéria a pomocný motor od Shimana Vám ušetria čas a  energiu pri presunoch.

gravel

S gravelmi sa snažíme byť vždy dobre vyzbrojení. Úprimne, nie je to spôsobené ich len nedávno vzmáhajúcou sa popularitou (konečne!), ale preto, lebo majú skutočne široký záber a v našich cyklorevíroch fakticky nepoznajú prekážku.
My v cyklopasii ponúkame hlavne oceľové gravel modely, pretože to má pre tento typ a zámer bicykla najväčší zmysel. V rámci cykloprojektov je možné pracovať aj s titanom.

 

Naša rada: Na testovaciu jazdu k nám rovno prídite s tretrami a pedálmi!

mtb

MTB je pre zanietených. Z mora možností máme na predajni pripravené na testovanie tie bicykle, ktoré ponúkajú najvyššiu pridanú hodnotu v rámci nášho regiónu. Ako mtb jazdci máme v tejto katogórii bohaté skúsenosti, určite s vami dospejeme ku konkrétnym výstupom.
Väčšinu mtb bicyklov objednávame/ skladáme na mieru, ako rezultát spoločných výjazdov a odskúšaných setupov.

 

Naša rada: Dopracovanie sa ku vhodnému modelu si vyžaduje čas, odporúčame kúpu MTB konzultovať čím skôr.